1,25 G SFP, 1550nm DFB, LC 80km, Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0C~+70C

Tulajdonságok Adatok-arány 1.25 Gbps operatio 1550nm DFB lézer, illetve PIN photodetector a 80 km-t adás Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése: megfelelnek SFP MSA, valamint SFF-8472 a duplex LC receptacl Belső Kalibrációs, vagy Külső Kalibrációs +3,3 V egységes tápegységgel Kompatibilis RoHS Kompatibilis-BAN OC-24-LR - Működési esetén a hőmérséklet Kereskedelmi : 0-tól +70° Ipari : -40 +85°C

Alkalmazások Gigabit Ethernet Fiber Channel Switch Kapcsoló felület Váltott hátfali alkalmazások Router/Server interface Más optikai átviteli rendszerek

Leírás

Az SFP adóvevők, nagy teljesítményű, költség-hatékony modulok támogatása 1.25 Gbps-adatok-sebesség 80 km-t átviteli távolság a SMF.

A készülék három részből áll: egy VCSEL lézer adó, egy PIN photodiode integrált, a transz-impedancia preamplifier (TIA), valamint MCU egység. Minden modulok megfelelnek i. osztályú lézer biztonsági követelményeknek.

A adóvevők kompatibilis SFP Multi-Forrás Megállapodás (MSA), valamint SFF-8472. További információért, kérjük, tekintse meg SFP MSA.

Absolute Maximum Ratings

1. Táblázat - Absolute Maximum Ratings

Paraméter

Szimbólum

Min

Max

Egység

Feszültség

Vcc

0.5-re

4.5

V

Tárolási Hőmérséklet

Ts

-40

+85

°C

Működési Páratartalom

-

5

85

%

Ajánlott Működési Feltételek

2. Táblázat - Javasolt Működési Feltételek

Paraméter

Szimbólum

Min

Tipikus

Max

Egység

Operációs Esetben Hőmérséklet

Normál

Tc

+70

°C

Ipari

-40

+85

°C

Tápfeszültség

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

Tápegység Aktuális

Icc

300

mA

Adatátviteli Sebesség

1.25

Gbps

Optikai, Elektromos Jellemzők

3. táblázat - Optikai vagy Elektromos Jellemzők

Paraméter

Szimbólum

Min

Tipikus

Max

Egység

Megjegyzések

Adó

Központ Hullámhossz

λc

1480

1550

1580

nm

Spektrális Szélessége (-20dB)

λ

1

nm

Az Oldalon Mód Elnyomás Arány

SMSR

30

dB

Átlagos Kimeneti Teljesítmény

Fintor

5

dBm

1

Kihalás Arány

ER

9

dB

Optikai Felfutási/Lefutási Idő

t r /t f

0.26

ns

Adatok Bemeneti Hinta Differenciál

V A

400

1800

mV

2

Bemeneti Differenciál Impedancia

Z A

90

100

110

Ω

TX Letiltása

Letiltása

2.0

Vcc

V

Engedélyezése

0.8

V

TX Hibája

Hibája

2.0

Vcc

V

Normál

0.8

V

Vevő

Központ Hullámhossz

λc

1260

1580

nm

Vevő Érzékenység

-23

dBm

3

Vevő Túlterhelés

-3

dBm

3

LOS De-azt bizonygatják

LOS D

-24

dBm

LOS Érvényesíteni

EGY LOS

-35

dBm

LOS Hiszterézis

1

4

dB

Adatok Kimeneti Hinta Differenciál

Vout

400

1800

mV

4

LOS

Magas

2.0

Vcc

V

Alacsony

0.8

V

Megjegyzések:

1. Az optikai teljesítmény elindította SMF.

2. PECL bemenet, belsőleg AC-függő, illetve megszűnik.

3. Mért egy PRBS 2 7 -1 vizsgálati mintát @1250Mbps, BER ≤1×10 -1 2

4. Belsőleg AC-függő.

Időzítés, Elektromos

4. táblázat - az Időzítés, valamint Elektromos

Paraméter

Szimbólum

Min

Tipikus

Max

Egység

Tx Letiltása Tagadja Idő

t_on

1

ms

Tx Letiltása Érvényesíteni Idő

t_off

10

µs

Ideje Inicializálni, beleértve Visszaállítása Tx Hibája

t_init

300

ms

Tx Hibája Érvényesíteni Idő

t_fault

100

µs

Tx Letiltása Visszaállítása

t_reset

10

µs

LOS Érvényesíteni Idő

t_loss_on

100

µs

LOS De-állítják Idő

t_loss_off

100

µs

Soros ID órajelek

f_serial_clock

400

KHz

MOD_DEF (0:2)-Magas

V H

2

Vcc

V

MOD_DEF (0:2)-Alacsony

V L

0.8

V

Diagnosztika

5. Táblázat – Diagnosztika Specifikáció

Paraméter

Tartomány

Egység

Pontosság

Kalibrációs

Hőmérséklet

0 +70

°C

±3°C

Belső / Külső

-40 +85

Feszültség

3.0 3.6

V

±3%

Belső / Külső

Elfogultság

  • Adatátviteli Sebesség: 1,25 G
  • csatlakozó: LC
  • Modell Száma: LNK-SFP-1,25 G-80
  • Üzemi hőmérséklet: 0°C~+70°C
  • Hullámhossz: 1550nm
  • Átviteli távolság: 80KM
  • Márka Név: cne-lnk
  • Csomag Méret: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
  • Készülék Típus: darab
  • Csomag Súlya: 0.5kg (1.10lb.)

Kapcsolódó termékek

Beltéri Páncélozott 15Meters LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC, hogy FC

Beltéri Páncélozott 15Meters LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC, hogy FC

Ft7 361

Páncélos Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm Átmérőjű, Singlemode 9/125, Simplex,15Meters Fém páncél, erős szakítószilárdságú! Megjegyzés: Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet. Műszaki Adatok: Paraméter Egység FC,

10db 2SC/UPC-2LC/UPC-Duplex-2.0 mm-es PVC-OM2(50/125)-Narancs-2m Optikai Patchcord/Jumper

10db 2SC/UPC-2LC/UPC-Duplex-2.0 mm-es PVC-OM2(50/125)-Narancs-2m Optikai Patchcord/Jumper

Ft12 132

1 Leírás Optikai patch kábel, valamint pigtail csatlakoztassa a különböző típusú csatlakozók, mint például ST, FC, SC, LC, vagy MU . A kiváló minőségű kerámia foglalat, jó megfelelőségi alacsony beiktatási. Pedig széles körben használják a Távközlési Hálózatok,

KELUSHI 2016 Új FTTH optikai Fém száloptikás a teszter LC/FC/SC/ST Adapter, rost optica kábel vizuális hibakeresőt 1MW CATV

KELUSHI 2016 Új FTTH optikai Fém száloptikás a teszter LC/FC/SC/ST Adapter, rost optica kábel vizuális hibakeresőt 1MW CATV

Ft4 128

Jellemzők: - MQW LD optikai forrás - Működési mód: a CW CSILLOGÁS - FC, SC, ST,LC Általános interfész - Hosszú vizsgálati távolság - Folyamatos teljesítmény - Erős, tartós shell - Útdíj minta design, kényelmes használat

10db/csomag, Fából készült Katicabogár Katica Matrica Gyerekek, Gyerekek Festett ragasztó Vissza DIY Kézműves Haza Párt Ünnepi Dekoráció

10db/csomag, Fából készült Katicabogár Katica Matrica Gyerekek, Gyerekek Festett ragasztó Vissza DIY Kézműves Haza Párt Ünnepi Dekoráció

Ft156 Ft133

Leírás: Nagyon aranyos Katicabogár , alkalmas moss micro táj Aranyos Katicabogár , alkalmas a kis dekoratív kerti készítette fából készült, nagyon tartós, Méret: M:12*15mm L:15*19mm Anyaga: Fa Szín: Piros A Csomag Tartalmazza: 10 x Katicabogár Üdvözöljük

925 Sterling Ezüst aranyozott Nyaklánc 925 Ezüst Ékszerek, A Nők Európai Bíróság Stílus vintage stílus

925 Sterling Ezüst aranyozott Nyaklánc 925 Ezüst Ékszerek, A Nők Európai Bíróság Stílus vintage stílus

Ft16 657

Táblázat Bázis-CW , Mágikus Tartozékok, Trükkök,Színpadi Varázslat,Közelről

Táblázat Bázis-CW , Mágikus Tartozékok, Trükkök,Színpadi Varázslat,Közelről

Ft16 490 Ft14 841

5065587508344082 Több US $ 17.50 /darab US $ 52.00 /darab US $ 7.50 /darab US $ 19.85 /darab US $ 15.89 /darab US $ 26.50 /darab US $ 22.98 /darab US $ 18.99 /darab US $ 19.99 /set US $ 10.89 /darab US $ 14.00 /darab US $ 9.80 /darab Leírás: Táblázat Bázis-CW Táblázat bázis készült polírozott,

IC új, eredeti AD7506KN AD7506KNZ AD7506 DIP28

IC új, eredeti AD7506KN AD7506KNZ AD7506 DIP28

Ft5 389 Ft4 741

Eredeti Projektor Lámpa 59.J8401.CG1 a BENQ PB7110-PVIP / PB7210-PVIP / PB7230-PVIP / PE7100 / PE8250 Projektorok

Eredeti Projektor Lámpa 59.J8401.CG1 a BENQ PB7110-PVIP / PB7210-PVIP / PB7230-PVIP / PE7100 / PE8250 Projektorok

Ft34 452 Ft32 729

Leírás Eredeti Projektor Lámpa 59.J8401.CG1 a BENQ PB7110-PVIP / PB7210-PVIP / PB7230-PVIP / PE7100 / PE8250 Projektorok Lámpa Modell 59.J8401.CG1 Projektor: A BENQ PB7110-PVIP / PB7210-PVIP / PB7230-PVIP / PE7100 / PE8250 Teljesítmény 250 Watt Lámpa

2-pack Trekking, Hiking Botok Könnyű Alpenstocks Hótalp Kemping 3-a szakasz 7075 Alumínium Lengyelek A Külső Gyors Zár

2-pack Trekking, Hiking Botok Könnyű Alpenstocks Hótalp Kemping 3-a szakasz 7075 Alumínium Lengyelek A Külső Gyors Zár

Ft15 418 Ft8 480

2-pack Trekking, Hiking Botok Könnyű Alpenstocks Hótalp Kemping 3-a szakasz 7075 Alumínium Lengyelek A Külső Gyors Zár Tengely Anyag: 7075 Alumínium Ötvözet, Állítható Hossz: 65cm-135cm. Szakasz:3-a Szakasz Tengely átmérő:16/14/12mm Tengely vastagsága:1mm Tartás:EVA Hab Hosszabbít

YJZT 8.9 CM*11.8 CM Sötét MEXIKÓI CUKOR KOPONYA Autó Matrica Személyiség Fényvisszaverő C1-7134

YJZT 8.9 CM*11.8 CM Sötét MEXIKÓI CUKOR KOPONYA Autó Matrica Személyiség Fényvisszaverő C1-7134

Ft580 Ft347

YJZT 8.9 CM*11.8 CM Sötét MEXIKÓI CUKOR KOPONYA Autó Matrica Személyiség Fényvisszaverő C1-7134 Garancia: 1.100% garancia új, jó, jó állapotban . 2. Ha elégedetlen a terméket, akkor Kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt elmész rossz visszajelzést, vagy a kérdésben,

2018 Skylab Oem Atheros Mediatek Lapkakészlet 802.11 Ac Usb-S Vezeték Nélküli Sdio Wlan Wifi Spi Vezérlő Modul Bővíthetőség

2018 Skylab Oem Atheros Mediatek Lapkakészlet 802.11 Ac Usb-S Vezeték Nélküli Sdio Wlan Wifi Spi Vezérlő Modul Bővíthetőség

Ft9 423

Név: Uart 5 ghz-es Wifi Usb Audio/I2C//I2S/Pcm/Sdio Ethernet Lan Vezeték nélküli Vezérlő Transreceiver Rf Fő Modul A 3G/4G Wifi Hálózati Útválasztó Modell szám:SKW93A T ő modul SKW93A megfelelő 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi Megoldás ,ez nem egy dual-core MIPS1004Kc(580MHz),

Mori Lány Szakaszon őszi stílus Nők hárem nadrág Alkalmi Nadrág pantalon femme vintage nadrág, pamut, khaki, Piros ok-Okozati Nadrág

Mori Lány Szakaszon őszi stílus Nők hárem nadrág Alkalmi Nadrág pantalon femme vintage nadrág, pamut, khaki, Piros ok-Okozati Nadrág

Ft11 189 Ft7 944

Mori Lány Szakaszon őszi stílus Nők hárem nadrág Alkalmi Nadrág pantalon femme vintage nadrág, pamut, khaki, Piros ok-Okozati Nadrág Anyag : 100% pamut Szín : fekete, vörös, szürke, világos barna Méret : egy méret Mérete Hossz Derék, Csípő, Comb, Egy méret

1 tasak 100sheets kék színű, szén, papír közé tartozik a 3 piros 38k 85x220mm jó minőségű számviteli Deli 9372

1 tasak 100sheets kék színű, szén, papír közé tartozik a 3 piros 38k 85x220mm jó minőségű számviteli Deli 9372

Ft1 249

38K Caron papír Deli nagyon famouns márka Kínában, Jó minőségű 100sheets tasakba közé tartozik a 3 piros Méretek: 85x220mm Meleg azonnali:győződjön meg arról, hogy a szállítási cím befejeződött. A cím nem módosítható, a szülés után.

Fodrász, Borbély Hajad Olló Táska Olló Táskák Szerszám Fodrász Tok-Tok-Birtokos Esetben egy Derék Öv Szegecs Klipek Táska

Fodrász, Borbély Hajad Olló Táska Olló Táskák Szerszám Fodrász Tok-Tok-Birtokos Esetben egy Derék Öv Szegecs Klipek Táska

Ft7 909 Ft4 888

Fodrász, Borbély Hajad Olló Táska Olló Táskák Szerszám Fodrász Tok, Hordtáska egy Derék Öv Szegecs Klipek Táska Funkció: Levehető öv lehet csatolni, a dereka körül, vagy át a vállát. Segít, hogy tartsa a legfontosabb eszközök az oldalon minden alkalommal. Könnyű,

Gyorsbillentyűk Billentyűzet fólia, Bőr Borító iMac ,Macbook Pro Air 13 15 Avid Pro Tools KC_A1278_TY_AvidProTools

Gyorsbillentyűk Billentyűzet fólia, Bőr Borító iMac ,Macbook Pro Air 13 15 Avid Pro Tools KC_A1278_TY_AvidProTools

Ft2 647

2016 gyorsbillentyűk Billentyűzet fólia, Bőr Borító iMac ,Macbook Pro Air 13 15 Avid Pro Tools KC_A1278_TY_AvidProTools Most először, a Pro Tools a felhasználóknak lehetősége van használni a saját szerkesztése billentyűzet anélkül, hogy csatlakoztassa a külső billentyűzet!

Neewer Professzionális Tisztító Készlet Tartalmaz Objektív Ecset Mikroszálas Tisztító Kendővel+Érzékeny Elektronikus Készülékek Canon/Nikon

Neewer Professzionális Tisztító Készlet Tartalmaz Objektív Ecset Mikroszálas Tisztító Kendővel+Érzékeny Elektronikus Készülékek Canon/Nikon

Ft1 434 Ft1 764

-----------------***------------------------***------------------------***----------------------***----------------------------- 1.Neewer Hivatalos Boltban az EGYETLEN engedélyezett eladó Neewer a vatera piacterén. 2. Az összes elem biztosított Ingyenes Szállítási szolgáltatások

29# PTFE Standard Dugóval Teflon Keverő Ellátott Adapter Keverés Csatlakozó

29# PTFE Standard Dugóval Teflon Keverő Ellátott Adapter Keverés Csatlakozó

Ft1 711

29# PTFE Standard Dugóval Teflon Keverő Ellátott Adapter Dugó Keverés Csatlakozó Sav, Lúg-Rezisztencia, magas kenés ,tapadásmentes ,nem mérgező, Magas hőmérséklet ellenállás :250°C-on . Minden ajánlatot 1db. Bármilyen kérdése van, kérjük contect minket

Neewer Mini Utazási Asztali Kamera Állvány 24 inches Hordozható Alumínium, 3-Way Forgatható Pan Fejét DSLR Fényképezőgép Okostelefonok

Neewer Mini Utazási Asztali Kamera Állvány 24 inches Hordozható Alumínium, 3-Way Forgatható Pan Fejét DSLR Fényképezőgép Okostelefonok

Ft6 343 Ft5 598

-----------------***------------------------***------------------------***----------------------***----------------------------- 1.Neewer Hivatalos Boltban az EGYETLEN engedélyezett eladó Neewer a vatera piacterén. 2. Az összes elem biztosított Ingyenes Szállítási szolgáltatások

ALKALMAS KIA SORENTO ELSŐ OEM RÁCS P/N 86350-2P000 2011 2012 2013 11 12 13

ALKALMAS KIA SORENTO ELSŐ OEM RÁCS P/N 86350-2P000 2011 2012 2013 11 12 13

Ft20 023

ALKALMAS KIA SORENTO ELSŐ OEM RÁCS O N 86350 2P000 2011 2012 2013 11 12 13 Anyaga: ABS műanyag Szín: fekete + ezüst Tartalma: 1DB Nem beleértve a jeleket. Kérjük, vegye figyelembe: Vevő felelős a kifizető bármely helyi szokások adót. CSAK a főnök

2017 Legújabb ventilátor nélküli HTPC Mini Ipari Számítógép Intel i7 5550U 8G RAM Asztali PC Nyerni 10 Dual LAN 6 Com RS232 Nettop PC-Nuc

2017 Legújabb ventilátor nélküli HTPC Mini Ipari Számítógép Intel i7 5550U 8G RAM Asztali PC Nyerni 10 Dual LAN 6 Com RS232 Nettop PC-Nuc

Ft109 214

Figyelem: A vatera piacterén, valamint a DHL rendszer, Kanári-Szigetek különböző Spanyolországból, valamint a Találkozó Franciaországból, így a szállítási költség is különböző. Ha ezen a két helyen, kérjük, válassza ki a cél érdekében, mint a Kanári-Szigetekre, vagy Osztálytalálkozóra,

Flitterekkel Hímzés Afrikai Nettó Csipke Anyagból Fushia Rózsaszín Háló Tüll Csipke Nigériai francia Nettó Csipke francia csipke anyagból JLN84

Flitterekkel Hímzés Afrikai Nettó Csipke Anyagból Fushia Rózsaszín Háló Tüll Csipke Nigériai francia Nettó Csipke francia csipke anyagból JLN84

Ft27 973 Ft20 980

Flitterekkel Hímzés Afrikai Nettó Csipke Anyagból Fushia Rózsaszín Háló Tüll Csipke Nigériai francia Nettó Csipke francia csipke anyagból JLN84 1.Háttér: poliészter 2.Szélesség:51 ~52 szélesség 3.Csomagolás:5y vagy 15 y csomagolás 4.Szállítási

Vinil szilikon reborn baba babák élethű szimulált baba high-end hercegnő kisgyermek brinquedos karácsony, új év boutique ajándékok

Vinil szilikon reborn baba babák élethű szimulált baba high-end hercegnő kisgyermek brinquedos karácsony, új év boutique ajándékok

Ft37 455 Ft26 219

Vinil szilikon reborn baba babák élethű szimulált baba high-end hercegnő kisgyermek brinquedos karácsony, új év boutique ajándékok Termék Leírás Bruttó Tömeg: 1,3 kg Méret: Kb 55cm tetőtől talpig Anyag: fej, 3/4-es végtagok, vagy a termelés puha szilikonból, biztonságos, nem

2018 LEGÚJABB 19 1 Wowstick 1FS Mini vezeték nélküli Elektromos Csavarhúzó DIY Eszköz Készlet Mobil Telefon Quadcopter Kamera-Javító Eszköz

2018 LEGÚJABB 19 1 Wowstick 1FS Mini vezeték nélküli Elektromos Csavarhúzó DIY Eszköz Készlet Mobil Telefon Quadcopter Kamera-Javító Eszköz

Ft11 687

2018 LEGÚJABB 19 1 Wowstick 1FS Mini vezeték nélküli Elektromos Csavarhúzó DIY Eszköz Készlet Mobil Telefon Quadcopter Kamera Javítás Eszközök Tulajdonságok: Típus:Mini elektromos csavarhúzó Sebesség:150r/perc(unadjustable) Bit Méret:PH000 PH0 PH2 SL1.0 SL2.0 SL3.0 T5 T6 T8 P2 P5

100-500PCS/SET 14g/db Póker Zseton Szett,Búza Póker Zseton Színes Agyag Kaszinó Zseton Texas Hold ' em Póker Szett Fém Dobozban

100-500PCS/SET 14g/db Póker Zseton Szett,Búza Póker Zseton Színes Agyag Kaszinó Zseton Texas Hold ' em Póker Szett Fém Dobozban

Ft40 341 Ft20 574

Név: Texas Póker Zseton Anyag: Agyag kompozit a belső fém Névérték: 14 féle névérték (1/2/5/10/20/25/50/100/200/500/1000/2000/5000/10000) Méret: 40 MM x 3.3 MM Súly: 14g/db Ingyenes Ajándék: 1.Kocka 2.KIS VAK 3.NAGY VAK 4.OSZTÓ 5.Póker kártyák 6.Kis