SFP-10g-CU5M 02310QPR 40G SFP+ Passzív Kábel 5m SFP+, hogy SFP+ kompatibilis CISCO HUAWEI

SFP-10g-CU5M 02310QPR 40G SFP+ Passzív Kábel 5m SFP+, hogy SFP+ kompatibilis CISCO HUAWEI

Új Kiárusítás
Ft15 170

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

1,25 G SFP, 1550nm DFB, LC 80km, Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0C~+70C

1,25 G SFP, 1550nm DFB, LC 80km, Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0C~+70C

Új Kiárusítás
Ft11 743

1,25 G SFP, 1550nm DFB, LC 80km, Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0C~+70C Tulajdonságok Adatok-arány 1.25 Gbps operatio 1550nm DFB lézer, illetve PIN photodetector a 80 km-t adás Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése: megfelelnek SFP MSA, valamint SFF-8472 a duplex LC receptacl

Forró Eladni Vezeték nélküli Rozsdamentes Acél VHF UHF 144/430 kétsávos Autó Rádió Antenna TXC-M507(SG-M507)

Forró Eladni Vezeték nélküli Rozsdamentes Acél VHF UHF 144/430 kétsávos Autó Rádió Antenna TXC-M507(SG-M507)

Új Kiárusítás
Ft6 478

Forró Eladni Vezeték nélküli Rozsdamentes Acél VHF UHF 144/430 kétsávos Autó Rádió Antenna TXC-M507(SG-M507) Elektromos jellemzők Frekvencia Tartomány 144/430Mhz Nyereség 2.15/5.2 db Anyaga Rozsdamentes Acél Bemeneti Impedancia 50Ω Sugárzás Omni Maximális Bemeneti Teljesítmény-watt

Optikai Kabát Sztriptíz RKY-116A/ RKY-116B

Optikai Kabát Sztriptíz RKY-116A/ RKY-116B

Új Kiárusítás
Ft7 361

Optikai Kabát Sztriptíz RKY-116A/ RKY-116B Termék Leírás - RKY-116A csíkokra, majd darabok 20-10 AWG (0.8-2.6 mm-es) huzal méret - RKY-116B csíkokra, majd darabok 26-16 AWG (0.25-0,8 mm-es) huzal méret - AWG/mm huzal méretek dombornyomott/pad nyomtatott eszköz -

KEXINT Optikai Patch Kábel MPO OM3 Multimódusú Optikai OM3 ti Kábel 3Meters

KEXINT Optikai Patch Kábel MPO OM3 Multimódusú Optikai OM3 ti Kábel 3Meters

Új Kiárusítás
Ft17 638 Ft16 758

Leírás: MTP női/férfi OM4 optikai patch kábel A MTP AOC szerelvények telepített aktív optikai kábel, például QSFP / QDR / CXP. Kihasználva MTP Foglalat, valamint FA össze a mini nagysebességű csatlakozás patchcord. Optikai Kábel A 2core, hogy 24core Rost:

2DB UHF 400-470MHz Antenna Férfi A Yaesu/Vertex VX-160 VX-180 VX-150 Walkie Talkie Két rádió antenna

2DB UHF 400-470MHz Antenna Férfi A Yaesu/Vertex VX-160 VX-180 VX-150 Walkie Talkie Két rádió antenna

Új Kiárusítás
Ft2 647 Ft2 515

UHF 400-470MHz Antenna Férfi A Yaesu/Vertex VX-160 VX-180 VX-150 Walkie Talkie Elemek Leírás Jellemzők: a vadonatúj & magas minőségű Sáv: UHF Frekvencia: 400-470MHz Hossza: 15.6 cm Súly: 12 g Az UHF 400-470MHz férfi Csatlakozó Fekete Antenna Vertex VX-160 Walkie Talkie, ideális helyettesíti

Fekete Ni-MH Akkumulátor Töltő Motorola Walkie Talkie CP185 EP350 CP476 CP477 CP1300 CP1600 CP1660 P140

Fekete Ni-MH Akkumulátor Töltő Motorola Walkie Talkie CP185 EP350 CP476 CP477 CP1300 CP1600 CP1660 P140

Új Kiárusítás
Ft4 270 Ft3 451

Kedves vásárló: Ez az emlékeztetés, hogy ha a parancs segítségével a vatera piacterén Alkalmazások, akkor azt találjuk, hogy az ár sokkal olcsóbb, mint a PC-n, valamint takarít rengeteg időt, hogy a fizetési, kérjük, olvassa be a QR-kódot, majd több meglepetés

Eredeti Bourns kódoló ECW0J-B24-AC0006L

Eredeti Bourns kódoló ECW0J-B24-AC0006L

Új Kiárusítás
Ft4 991

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

5X Két Rádió Tartozékok Hangerő Kapcsoló Vertex VX160 VX168

5X Két Rádió Tartozékok Hangerő Kapcsoló Vertex VX160 VX168

Új Kiárusítás
Ft3 504

5X Két Rádió Tartozékok Hangerő Kapcsoló Vertex VX160 VX168 Kompatibilis kétirányú rádiók: A Vertex: VX160 VX168 Csomag: hangerő kapcsoló: 5db Megjegyzés: 1. Csak az a hajó, hogy az Alipay címét. Mi lesz nem vállal felelősséget a helytelen

8db RDA1846S rádiós átviteli rendszer walkie talkie modul SA818 VHF sáv 134 -- 174MHz a Scan funkció

8db RDA1846S rádiós átviteli rendszer walkie talkie modul SA818 VHF sáv 134 -- 174MHz a Scan funkció

Új Kiárusítás
Ft27 973 Ft25 441

8db RDA1846S rádiós átviteli rendszer walkie talkie modul SA818 VHF sáv 134 -- 174MHz a Scan funkció SA818 egy alacsony költségű, nagy teljesítményű integrált walkie talkie modul. Ez a modul a 2 nd generáció a walkie-talkie modul, valamint a továbbfejlesztett változata SA808.SA818

TC-780 profi ADÓ-vevő, valamint mic fejhallgató walkie talkie akusztikus tiszta cső fülhallgató a HYT TC-780, TC-780M ,TC-610P, TC380

TC-780 profi ADÓ-vevő, valamint mic fejhallgató walkie talkie akusztikus tiszta cső fülhallgató a HYT TC-780, TC-780M ,TC-610P, TC380

Új Kiárusítás
Ft5 424 Ft3 796

TC-780 profi ADÓ-vevő, valamint mic fejhallgató walkie talkie akusztikus tiszta cső fülhallgató JELLEMZŐK: Szakmai felügyeleti 2-vezetékes készletek,q uick lekapcsolása akusztikus cső; diszkrét, kényelmes, Külön a mikrofon, ADÓ-vevő gombot, majd a fülhallgatót diszkrét

2 a PIN-összecsukható fejhallgató K a KENWOOD Rádió Walkie talkie KPG48D, KPG49, KPG55D, KPG56D TK-240/34 TK-248/348

2 a PIN-összecsukható fejhallgató K a KENWOOD Rádió Walkie talkie KPG48D, KPG49, KPG55D, KPG56D TK-240/34 TK-248/348

Új Kiárusítás
Ft5 094 Ft3 566

2 a PIN-összecsukható fejhallgató K a KENWOOD Rádió Walkie talkie KPG48D, KPG49, KPG55D, KPG56D TK-240/34 TK-248/348 Leírás: Új, Amit a Bal vagy a Jobb Fülében Fülhallgató, KENWOOD Kézi Rádió Ear bud stílusú fejhallgató, beépített line mikrofon távoli mikrofon egy adóvevő

Ingyenes Szállítás Wolfram steel Optikai Szál Toll Vágás Toll Szál Bárd Optikai Karcolótű

Ingyenes Szállítás Wolfram steel Optikai Szál Toll Vágás Toll Szál Bárd Optikai Karcolótű

Új Kiárusítás
Ft3 531

Ingyenes Szállítás Wolfram steel Optikai Szál Toll Vágás Toll Szál Bárd Optikai Karcolótű Leírások: Könnyű súly, toll méretű eszköz, széles, 45 fokos ferde keményfém tipp könnyű hasító. Hossz:130mm Jellemzők: Széles, 45° - os ferde

Csatorna Választó Vezérlés/Kapcsoló Vezérlő a Kenwood TK3207 TK2207

Csatorna Választó Vezérlés/Kapcsoló Vezérlő a Kenwood TK3207 TK2207

Új Kiárusítás
Ft1 620

Csatorna Választó Vezérlés/Kapcsoló Kenwood TK3207 TK2207 stb . Össze Vásárlás: Kínálunk össze vásárlási kedvezmény, Vásárlás több,spórolni. Minden össze vásárolni, kérjük, lépjen kapcsolatba velem az idézet. Visszajelzés: Kérem, hagyja

Superbat RF Koaxiális Csatlakozó SMB Hullám Férfi Dugó Egyenes csatlakozó LMR195/RG58/RG400 kábel

Superbat RF Koaxiális Csatlakozó SMB Hullám Férfi Dugó Egyenes csatlakozó LMR195/RG58/RG400 kábel

Új Kiárusítás
Ft557 Ft530

RF Koaxiális SMB Hullám Dugó Egyenes csatlakozó LMR195/RG58 Termék Sorozat: SMB Adatlapok: Termék Típus: Kábel mount Alkalmazás: Crimp Test Bevonat: Aranyozott Szerv Megszüntetése: Hullám-Kábel Típusa: RG58,LMR195,RG400 Csatlakozó Test Stílus: Egyenes összekötő Anyag: Sárgaréz,

KPM-25 Power Meter Mini Optikai Teljesítmény Mérő Teszter 800~1700nm(-70~+3 dBm,-50~+26dBm)

KPM-25 Power Meter Mini Optikai Teljesítmény Mérő Teszter 800~1700nm(-70~+3 dBm,-50~+26dBm)

Új Kiárusítás
Ft12 662 Ft11 396

Figyelmeztetés:ez a termék Mérési Tartomány -70~+3 km-t, majd -50~+26dBm két verziót,kérjük, mondd meg nekem, melyik van szüksége Jellemzők: Pocketsize, nagy, könnyen olvasható LCD kijelző, könnyen kezelhető PC szoftver rendelkezésre álló vizsgálati adatok gyűjtését,

1db ÚJ SMA Jack SMB-Férfi RF Csatlakozó Koax Modem Átalakító Csatlakozó, Egyenes, Aranyozott nagykereskedelmi

1db ÚJ SMA Jack SMB-Férfi RF Csatlakozó Koax Modem Átalakító Csatlakozó, Egyenes, Aranyozott nagykereskedelmi

Új Kiárusítás
Ft489

ÚJ SMA Jack kapcsoló SMB Férfi RF Csatlakozó Koax Modem Átalakító Csatlakozó, Egyenes, Aranyozott nagykereskedelmi

Magas minőségű, 10 db új N-F típusú csatlakozó koaxiális kábel csatlakoztatása N F csatlakozóval illeszkedik az olcsó ár 2017 eladó

Magas minőségű, 10 db új N-F típusú csatlakozó koaxiális kábel csatlakoztatása N F csatlakozóval illeszkedik az olcsó ár 2017 eladó

Új Kiárusítás
Ft70 199 Ft4 414

10db/sok-N, hogy F koaxiális kábel connctor a jelerősítő csatlakoztatása N N típusú férfi csatlakozó alkalmas SYWV75-5 koaxiális kábel koaxiális kábel N-F-csatlakozó * 10 db * n-f csatlakozó kábel csatlakoztatása * 1 év garancia után hajózás *

Hat Motorok, SZO-17-Automatikus Intelligens Optikai Fusion Splicer Core felszerelését, valamint burkolat igazítás

Hat Motorok, SZO-17-Automatikus Intelligens Optikai Fusion Splicer Core felszerelését, valamint burkolat igazítás

Új Kiárusítás
Ft323 609 Ft381 617

Megjegyzés:nyújtunk élettartam ingyenes garancia minden ügyfél,mi vagyunk a legjobb választás Specifikáció ♦ A leginkább megfizethető teljes funkció a termelékenység eszköz a FTTx projektek. ♦ Egy kulcs automatikus splicing mentés splice lépések ♦

Egyetlen Szál 16 Csatorna DWDM Mux Demux LC csatlakozó szál hossza 1m

Egyetlen Szál 16 Csatorna DWDM Mux Demux LC csatlakozó szál hossza 1m

Új Kiárusítás
Ft135 450

16 Csatorna DWDM Mux Demux LC Jellemzők Alacsony Beiktatási Magas Elszigeteltség Alacsony PDL Kompakt Tervezés Jó channel-es egységesség Alkalmazások DWDM Rendszer PON Hálózatok CATV Linkek Üvegszálas

Mobil rádió koaxiális kábel,5meters hosszú PL-259 SO-239 csatlakozó kábel autórádió qyt kt8900

Mobil rádió koaxiális kábel,5meters hosszú PL-259 SO-239 csatlakozó kábel autórádió qyt kt8900

Új Kiárusítás
Ft4 708

Mobil rádió koaxiális kábel,5meters hosszú PL-259 SO-239 csatlakozó kábel autórádióhoz Specifikáció Kábel: RG-58 Hossza: 5meters Csatlakozó: PL-259/SO-239 100% - ban tesztelt, mielőtt szállítás

XQF 2-Pin-Fehér Alumínium Fólia, Hangszóró, Fülhallgató Fülhallgató, Kenwood Rádió KG-699E, 689, 689 PLUSZ BAOFENG UV-5R

XQF 2-Pin-Fehér Alumínium Fólia, Hangszóró, Fülhallgató Fülhallgató, Kenwood Rádió KG-699E, 689, 689 PLUSZ BAOFENG UV-5R

Új Kiárusítás
Ft2 014

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép 2-Pin-Fehér Alumínium Fólia, Hangszóró, Fülhallgató Fülhallgató, Kenwood Rádió KG-699E, 689, 689 PLUSZ BAOFENG UV-5R 1.Kompatibilis a Kenwood,BAODEENG,PUXING,WOUXUN, RELM,WEIERWEI fülhallgató 2 pin-kódot. 2.Kiváló használata,

XQF Mikrofon 2 Tűs AV-Mic Fejhallgató Fülhallgató, walkie talkie Baofeng UV-5R UV-5RA UV-B5 UV-B6 BF-666S BF-888S UV-82 TG-UV2

XQF Mikrofon 2 Tűs AV-Mic Fejhallgató Fülhallgató, walkie talkie Baofeng UV-5R UV-5RA UV-B5 UV-B6 BF-666S BF-888S UV-82 TG-UV2

Új Kiárusítás
Ft3 148

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép Mikrofon 2 Tűs AV-Mic Fejhallgató Fülhallgató, walkie talkie Baofeng UV-5R UV-5RA UV-B5 UV-B6 BF-666S BF-888S UV-82 TG-UV2 Jellemzők: 1.Az összes elem új. 2.Egy távoli mikrofon adóvevő gombot a klip sehol. 3.Szivacs füldugót

Fülhallgató AV D Típusú Fülhorgot A Mikrofon Baofeng UV-5R UV-82 BF-888S Kenwood TK-3207 TK-3107 TK-2207 TK-378G Walkie Talkie

Fülhallgató AV D Típusú Fülhorgot A Mikrofon Baofeng UV-5R UV-82 BF-888S Kenwood TK-3207 TK-3107 TK-2207 TK-378G Walkie Talkie

Új Kiárusítás
Ft2 415 Ft1 908

Walkie Talkie Fülhallgató AV D Típusú Fülhorgot A Mikrofon Baofeng UV-5R UV-82 BF-888S Kenwood TK-3207 TK-3107 TK-2207 TK-2107 TK-378G 1.2 pin-Pro D Alakú Hangszóró, Fülhallgató Fülhallgató Ujját PTT(Push To Talk) a Gémes mikrofon, mikrofon, Kenwood Rádió Pro-Beszélni XLS

8db/Csomag SV610 100 mw 1400m távolsági TTL Felület 433MHz RF Modul Ingyenes Szállítás

8db/Csomag SV610 100 mw 1400m távolsági TTL Felület 433MHz RF Modul Ingyenes Szállítás

Új Kiárusítás
Ft31 301 Ft15 335

Ingyenes Szállítás 8db/Csomag SV610 100 mw 1400m Távolsági TTL Felület 433MHz RF Modul 8db SV610 TTL 433 mhz-es modulok 8db Tavaszi Antenna ​ SV610 erősen integrált rádió adatok adó modul. Fogad el, nagy teljesítményű Szilícium Labor Si4432 RF chip. Si4432

6db/sok SV610 100 mw 1400m Távolsági TTL Felület 868MHz RF Modul

6db/sok SV610 100 mw 1400m Távolsági TTL Felület 868MHz RF Modul

Új Kiárusítás
Ft23 822 Ft10 759

6db/sok SV610 100 mw 1400m Távolsági TTL Felület 868MHz RF Modul 6db SV610 868MHz RF modul 6db Tavaszi Antennák ​ SV610 erősen integrált rádió adatok adó modul. Fogad el, nagy teljesítményű Szilícium Labor Si4432 RF chip. Si4432 alacsony vételi érzékenység,

16 CH Video Üvegszálas Optikai Média Konverterek -16 BNC Adó-Vevő 19

16 CH Video Üvegszálas Optikai Média Konverterek -16 BNC Adó-Vevő 19" Rack Egyetlen mód, 20 km-re A CCTV Felügyeleti rendszer

Új Kiárusítás
Ft41 813 Ft39 722

16 Csatornás Videó Üvegszálas Optikai Média Konverterek felügyeleti rendszer Adó/Vevő-1Pair, Single módban akár 20 km-re. 1U 19 colos Rack szerelhető Magas Minőség / High Performance / Gyári nagykereskedelmi ár. MTBF (két Meghibásodás Közötti átlagos Idő)

Titkos Akusztikus Cső Fülhallgató Fülhallgató A Yaesu Vertex VX-6R VX-7R 6E 7E VX-120 127 170 177 Két Rádió

Titkos Akusztikus Cső Fülhallgató Fülhallgató A Yaesu Vertex VX-6R VX-7R 6E 7E VX-120 127 170 177 Két Rádió

Új Kiárusítás
Ft2 503 Ft1 555

Tisztelt ügyfelünk, Ez az emlékeztetés, hogy ha a parancs segítségével a vatera piacterén Alkalmazások, akkor azt találjuk, hogy az ár sokkal olcsóbb, mint a PC-n, valamint takarít rengeteg időt, hogy a fizetési, kérjük, olvassa be a QR-kódot, majd több meglepetés formában

Egyenértékű H3C a 10GBASE-SR adó,10G 850nm 300m SFP+ optikai modul duplex LC csatlakozó, DDM funkció ,PPA

Egyenértékű H3C a 10GBASE-SR adó,10G 850nm 300m SFP+ optikai modul duplex LC csatlakozó, DDM funkció ,PPA

Új Kiárusítás
Ft7 414 Ft7 043

10G 850nm 300m SFP+ optikai modul duplex LC csatlakozó, DDM funkció Kompatibilis H3C berendezések A TERMÉK JELLEMZŐI Operációs adatátviteli sebesség akár 10.3 Gbps 850nm VCSEL Adó Átlagos Kimeneti Teljesítmény: -5~-1dBm Vevő Érzékenysége:-10dBm Távolság akár 300m Egyetlen

Ingyenes Szállítás 2DB SV612 100 mw Ipari TTL Felület 433MHz RF Modul +2DB Gumi Antenna + 1Piece USB-Híd Igazgatóság

Ingyenes Szállítás 2DB SV612 100 mw Ipari TTL Felület 433MHz RF Modul +2DB Gumi Antenna + 1Piece USB-Híd Igazgatóság

Új Kiárusítás
Ft12 514 Ft10 512

Ingyenes Szállítás 2DB SV612 100 mw Ipari TTL Felület 433MHz RF Modul +2DB Gumi Antenna + 1Piece USB-Híd Igazgatóság 2db SV612 TTL Interfész modul 2db csatlakozó kábelek SV612 RF Modul 2db SW433-ZT100 Egyenes antenna 1piece USB-híd testület 1piece kábelek csatlakoztatása az USB-híd